کد خبر : 204489
تاریخ انتشار : یکشنبه 22 آبان 1401 - 15:15

دانلود زیرنویس فیلم A Gingerbread Christmas 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Gingerbread Christmas 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Gingerbread Christmas 2022 یکی از چهار فیلم تعطیلات اصلی است که توسط Discovery+ ساخته شده است. این یکی از ویژگی های – چه چیز دیگری؟ – مسابقه خانه شیرینی زنجبیلی که توسط کسی جز ستاره Food Network، داف گلدمن برگزار می شود. اما آیا کریسمس شیرینی زنجفیلی یک خوراک شیرین رامکام

دانلود زیرنویس فیلم A Gingerbread Christmas 2022 یکی از چهار فیلم تعطیلات اصلی است که توسط Discovery+ ساخته شده است. این یکی از ویژگی های – چه چیز دیگری؟ – مسابقه خانه شیرینی زنجبیلی که توسط کسی جز ستاره Food Network، داف گلدمن برگزار می شود. اما آیا کریسمس شیرینی زنجفیلی یک خوراک شیرین رامکام تعطیلات است یا این فیلم به تازگی یک کیک میوه ای قدیمی است؟

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم A Gingerbread Christmas 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم A Gingerbread Christmas 2022 تیا سیرکار (مکان خوب، شورشیان جنگ ستارگان) نقش هیزل، معمار در نیویورک را بازی می‌کند که منتظر اجرای یک کنسرت برجسته است. هنگامی که این کنسرت به برادری باهوش ملقب به بنجی می‌رود، هیزل به خانه در حومه شیکاگو برمی‌گردد تا تعطیلات را با پدر بیوه‌اش (سوگیث واروگز) بگذراند. آن وقت است که متوجه می شود وقتی هیچ کودکی برای دیدار والدین بیوه خود در کریسمس برمی گردد، چیزی را که هیچ بچه ای نمی خواهد پنهان روی میز آشپزخانه ببیند: اعلامیه اخراج.

معلوم شد که نانوایی خانوادگی پس از افتتاح یک نانوایی جدیدتر در آن طرف خیابان، روزهای سختی را پشت سر گذاشته است. خوشبختانه هیزل یک ایده دارد: یک مسابقه سالانه پخت در این منطقه وجود دارد که یک جایزه ۱۰۰۰۰۰ دلاری اهدا می کند! تنها کاری که هیزل باید انجام دهد این است که با جیمز (مارک بنداوید جادوگر خوب) که به یک نانوا تبدیل شده است، متحد شود و همه چیز را برنده شود. آیا هازل می تواند بپزد؟ نه. اما آیا هیزل می داند که چگونه یک ساختمان از نظر ساختاری سالم طراحی کند؟ آره. چه چیزی ممکن است اشتباه باشد – و چه کسی ممکن است تحت این شرایط عاشق شود؟

دانلود زیرنویس فیلم کریسمس شیرینی زنجبیلی ۲۰۲۲ هر فیلم تعطیلات که در مرکز آن مسابقه پخت و پز باشد، بلافاصله با The Princess Switch مقایسه می شود، حتی اگر آن فیلمی که در مورد اول تغییر و پخت دوم بود. همچنین می‌توانید کمی از مسابقات قهرمانی پخت در تعطیلات Food Network را دریافت کنید – به معنای واقعی کلمه. در یک نقطه، هیزل ۳۰ ثانیه پایانی یک فصل را تماشا می کند، که با عکسی از داور مسابقات قهرمانی پخت IRL، داف گلدمن، کامل می شود. این سؤال پیش می‌آید – آیا شخصیت داف، مارک کلمونز، داور این نسخه از مسابقات قهرمانی پخت در تعطیلات است، یا مارک کلمونز یک دوقلو است – یا شبیه‌سازی؟! – از داف گلدمن؟ متأسفانه ما ممکن است هرگز ندانیم.

کیانا ترزا (جادوگر خوب) در نقش شلبی، بهترین دوست سابق هیزل و صاحب نانوایی رقیب، نقش مکمل دارد. فیلم و ترزا به جای اینکه شلبی را به دشمنی تک بعدی یا دشمنی دو بعدی تبدیل کنند، شلبی را ارائه می کنند که کاملاً سه بعدی است. به او اجازه داده می‌شود تا نیمی از فیلم کاملاً نامناسب باشد، و سپس تغییری اتفاق می‌افتد و شما جنبه اتفاقات او را می‌بینید و – صادقانه بگویم، من انتظار نداشتم که کریسمس شیرینی زنجبیلی به اندازه تمرکز، بررسی و شفا بخشیدن به نمایشگر باشد. دوستی شکسته بین دو زن این فیلم پر از شگفتی است!

زیرنویس فیلم A Gingerbread Christmas 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس A Gingerbread Christmas 2022 تماس جالبی بود برای دریافت. من هرگز نشنیده ام که کسی مدل خانه شیرینی زنجبیلی را به صورت سه بعدی پرینت کند. خطوطی مانند این دلیلی است که من عاشق فصل تعطیلات هستم.

این فیلم حول محور Bakeoff کریسمس شیکاگو ساخته شده است، که در ابتدا به نظر می رسید که قرار است یک نمایش واقعی مسابقه واقعی باشد… اگر فقط به این دلیل که هیزل آن قسمت از مسابقات قهرمانی پخت تعطیلات را در این فیلم تماشا کرده است. اما بیک آف تنها یکی از آن بیک آف هایی است که شرکت کنندگان در آن خانه های شیرینی زنجفیلی خود را به اتاق رقص هتل می چرخانند تا یک نانوای تلویزیونی با بازی داف گلدمن بتواند آنها را قضاوت کند.

امسال بیش از چند فیلم دیگر درباره پخت و پز در تعطیلات منتشر شده است. Sweet Navidad در Lifetime (17 نوامبر)، Baking all Way on Life (24 نوامبر)، A Christmas Cookie Catastrofe در Hallmark (27 نوامبر) و The Great Holiday Bake War on OWN (3 دسامبر) وجود دارد.

به معنای واقعی کلمه. صادقانه به نظر می رسد که آنها ممکن است با نام بردن این مسابقات قهرمانی پخت تعطیلات، همکاری را از دست بدهند.

زیرنویس فیلم کریسمس شیرینی زنجبیلی ۲۰۲۲ اگر به مدرکی نیاز داشتید که Discovery+ باید در تجارت فیلم تعطیلات باشد، اینجاست. یک کریسمس شیرینی زنجفیلی مطلقاً حق ندارد به همان خوبی که هست باشد، و به نظر می‌رسد که شانس‌ها در برابر آن به عنوان یکی از چهار فیلم اول تعطیلات تولید شده برای سرویس پخشی که به‌خاطر بازی‌های خانگی و نبردهای کوکی‌ها معروف است، وجود دارد. اما در دنیایی هستیم که Discovery+ احتمالاً یکی از بهترین فیلم‌های تعطیلات فصل را دارد.

بسیاری از اینها به دلیل انتخاب Tiya Sircar در نقش اصلی است. او در این فیلم‌ها فوق‌العاده است، حتی وقتی که مواد برای برآورده کردن استعداد او بالا نمی‌آیند. اما کریسمس شیرینی زنجفیلی برای بازی سرکار چیزهای زیادی را پرت می‌کند – ناامیدی، غم، عزم، عاشقانه، حسادت، لطف – و او مانند یک رهبر رامکام کاملاً درک شده از میان همه آنها حرکت می‌کند.

زیرنویس A Gingerbread Christmas 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس کریسمس شیرینی زنجبیلی ۲۰۲۲ اما چیزی که من واقعاً در مورد کریسمس شیرینی زنجفیلی با طراوت یافتم، روشی است که به همان اندازه، اگر نه بیشتر، بر روابط هیزل با دوستانش، قدیمی و جدید، تمرکز کرده است. عاشقانه با پدر مجرد جیمز (بندوید) به خوبی انجام شده است و با چند سورپرایز کوچک به خودی خود همراه است، اما وقتی دیدم که فیلمنامه به پویایی هیزل با نه یک، نه دو، بلکه سه زن دیگر اهمیت می دهد، شوکه شدم. دوستی شکسته او با شلبی، رابطه مربی و مربی او با مادرخوانده نینا (کارن گلاو) و دوستی جدید صمیمانه شیرین با یک نانوایی ایرانی به نام یاسمین (فرشته صمیمی) که تازه وارد شهر شده است.

تنها چیزی که این فیلم را از عظمت باز می دارد، اتصال ضعیف به شبکه غذا است. من حتی در مورد نقش بیت داف گلدمن صحبت نمی کنم. این دقیقاً نوعی بدلکاری است که هر شبکه ای انجام می دهد و به همان خوبی در هر جای دیگری بازی می کند. من در مورد تمام شات های ماندگار، دوست داشتنی و شاید حتی رایگان از شیرینی ها صحبت می کنم. اگر در صحنه ای غذا وجود داشته باشد، فیلم مطمئن می شود که غذا را به ما نشان می دهد. این در طول مسابقه خانه شیرینی زنجبیلی منطقی است، اما آیا واقعاً نیاز داریم که پدر هیزل را تماشا کنیم که تد یک موز را مرحله به مرحله تقسیم می کند، از نزدیک روی موز، بستنی، خامه و غیره؟ به اندازه قرار دادن محصول حواس‌تان را پرت می‌کند، با این تفاوت که محصول «غذا» است. فقط غذا! مفهوم غذا موجود. خیلی عجیب و غریب است و بله، حواس پرت کننده است – اما کدام رامکام تعطیلات دارای بخش های عجیب و غریب و حواس پرت کننده نیست؟

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار آگهی رایگان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح