کد خبر : 204192
تاریخ انتشار : دوشنبه 16 آبان 1401 - 10:27

دانلود زیرنویس فیلم Airheads 1994 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Airheads 1994 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Airheads 1994 یک فیلم کمدی آمریکایی محصول ۱۹۹۴ نوشته ریچ ویلکس به کارگردانی مایکل لمان و با بازی برندان فریزر، استیو بوشمی، آدام سندلر، کریس فارلی، ارنی هادسون، مایکل مک کین، جاد نلسون، مایکل ریچاردز، امی لوکان و جو مانتنیا است. داستان گروهی از نوازندگان بازنده را روایت می‌کند که یک ایستگاه

دانلود زیرنویس فیلم Airheads 1994 یک فیلم کمدی آمریکایی محصول ۱۹۹۴ نوشته ریچ ویلکس به کارگردانی مایکل لمان و با بازی برندان فریزر، استیو بوشمی، آدام سندلر، کریس فارلی، ارنی هادسون، مایکل مک کین، جاد نلسون، مایکل ریچاردز، امی لوکان و جو مانتنیا است. داستان گروهی از نوازندگان بازنده را روایت می‌کند که یک ایستگاه رادیویی را ربوده‌اند تا برای ضبط دمو خود پخش شوند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Airheads 1994 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Airheads 1994 چز، رکس و پیپ در یک گروه هارد راک لس آنجلسی به نام “The Lone Rangers” هستند که در تلاش برای شنیدن نوار دمو خود توسط تهیه کنندگان موسیقی مانند Jimmie Wing، به طور مداوم رد می شوند. پس از سرزنش او به خاطر تنبلی، دوست دختر Chazz، Kayla، او را از آپارتمانش بیرون می کند. رنجرز تنها تصمیم می گیرد تا ایستگاه راک محلی KPPX را وادار کند که نوار حلقه به حلقه آنها را پخش کند و سعی کند از در پشتی نفوذ کند. پس از چندین تلاش ناموفق، یک کارمند ایستگاه به نام سوزی برای سیگار کشیدن بیرون می آید و آنها از بسته شدن در پشت سر او جلوگیری می کنند.

به محض ورود، دی جی آرام، ایان “کوسه” شروع به صحبت با آنها روی آنتن می کند. مدیر ایستگاه مایلو صدای آنها را می شنود و مداخله می کند اما ایان به پخش ادامه می دهد. پس از اینکه مایلو به رکس توهین کرد و او را “سطل زباله بلوار هالیوود” خواند، او و چز تپانچه‌های آب واقعی با ظاهری پر از سس تند را بیرون می‌آورند و خواهان پخش هوا می‌شوند. پس از تنظیم یک حلقه به حلقه قدیمی برای نسخه ی نمایشی، نوار شروع به پخش می کند اما زمانی که پخش کننده خراب می شود، به سرعت از بین می رود. بچه ها سعی می کنند فرار کنند، اما داگ بیچ قبلاً با پلیس تماس گرفته بود و آنها می بینند که ساختمان محاصره شده است.

آنها با پلیس مذاکره می کنند که اکنون وظیفه پیدا کردن Kayla را دارد که یک کاست از نسخه نمایشی دارد. از آنجایی که این ایستگاه هرگز پخش نشد، اخبار مربوط به بحران گروگان‌گیری به سرعت منتشر می‌شود و تعداد زیادی از طرفداران هارد راک/متال در خارج از ایستگاه رادیویی ظاهر می‌شوند و با پلیس تداخل می‌کنند. یک تیم SWAT نیز به جایی رسیده است که کارل میس استفاده از زور را به تاکتیک های مذاکره توسط گروهبان اومالی ترجیح می دهد. تیم او مخفیانه یک اسلحه را از دریچه پشت بام به بیچ که در مجرای هوا مخفی شده است می گذراند. در طول بحران، مشخص شد که Milo مخفیانه قراردادی برای تغییر قالب KPPX به Adult Contemporary امضا کرده است که شامل اخراج ایان و بسیاری از کارمندان دیگر می‌شود. زمانی که این خبر منتشر شد، ایان و چند کارمند با گروه کنار می‌روند و علیه مایلو قرار می‌گیرند.

زیرنویس فیلم Airheads 1994 - بلو سابتایتل

زیرنویس Airheads 1994 پلیس کایلا را پیدا می کند که برای تحویل نوار به ایستگاه رادیویی می رسد. با این حال، نوار آسیب دیده است، زیرا او آن را زودتر از ماشین بیرون انداخته است. Chazz و Kayla وارد بحثی می شوند که به سرعت بالا می گیرد و منجر به نابودی کنسول استودیو می شود و هر گونه امیدی را برای پخش نوار روی آنتن از بین می برد.

از آنجایی که برخی از اقلامی که گروه از پلیس خواسته بودند به ایستگاه آورده می‌شوند، در اسلحه پلاستیکی رکس بسته می‌شود و نشان می‌دهد که جعلی است. با دیدن این، برخی از گروگان ها فرار کردند و یکی به تیم SWAT گفت که اسلحه های گروه واقعی نیستند. در حالی که تیم برای حمله به ایستگاه جمع می شود، بیچ باند را از یک دریچه هوای کم ارتفاع جدا می کند. ایان که می‌دانست دیگر در ایستگاه کاری نخواهد داشت، تفنگ بیچ را می‌اندازد. این باعث می شود که سلاح به طور وحشیانه چندین گلوله شلیک کند و پلیس مجبور به عقب نشینی شود. ایان اسلحه را برمی‌دارد اما در آخرین اقدام شورشی ضد تشکیلات، آن را به چاز تا حدودی گیج می‌دهد.

جیمی وینگ به ایستگاه رادیویی می آید و به گروه پیشنهاد قرارداد می دهد. آنها با اکراه با این معامله موافقت می کنند زیرا می دانند که گزینه دیگری ندارند. وینگ کل صحنه و سیستم صوتی را ترتیب می‌دهد تا با هوا به پشت بام منتقل شود، جایی که گروه آهنگ خود را برای جمعیت عظیمی که اکنون بیرون از خانه پخش می‌کنند پخش می‌کند. در کمال تاسف گروه، آنها متوجه می شوند که فقط PA واقعی است و بقیه چیزها فقط یک وسیله است. آنها با امتناع از همگام سازی لب در حین پخش نوارشان، در عوض سازهای خود را در اعتراض به شادی جمعیت تخریب می کنند و صحنه را به دست تماشاگران تشویق می کنند که اومالی از مردانش اجازه عبور می دهد.

تکاوران تنها بعداً در حال اجرای یک کنسرت در داخل زندان و در حالی که کایلا و سوزی در پس‌زمینه می‌رقصند، زندانی می‌شوند. این کنسرت به صورت زنده از شبکه ام تی وی پخش می شود. حالا مدیر آنها، ایان، تلفنی به یک فرد ناشناس می گوید که The Lone Rangers شش ماه دیگر یا «اگر خودشان رفتار کنند سه ماه دیگر» شروع به تور خواهند کرد.

یک پس‌نوشته بیان می‌کند که رنجرز تنها به دلیل آدم‌ربایی، دزدی، و حمله با سس فلفل تند سه ماه خدمت کرده است و آلبوم آن‌ها LIVE IN PRISON سه برابر پلاتین شد.

زیرنویس فیلم Airheads 1994 - بلو سابتایتل

این فیلم دارای یک آهنگ اصلی از White Zombie است و در جدول بیلبورد ۲۰۰ قرار گرفت و به رتبه ۱۵۷ رسید. Jay Yuenger و Sean Yseult همچنین با اجرای آواز برندان فریزر از “Degenerated”، آهنگی از گروه پانک هاردکور ریگان یوث همراهی کردند. این آهنگ توسط یونگر و برایان کارلستروم تهیه شده است.

تعدادی از آهنگ ها را می توان در فیلم شنید اما در آلبوم موسیقی متن گنجانده نشده است. اینها عبارتند از: “Baby Huey (Do You Wanna Dance)” توسط Dim Stars. “Shamrocks and Shenanigans (Boom Shalock Lock Boom) [Butch Vig Mix]” توسط House of Pain; “ناراضی” توسط The Replacements. “صخره ها” توسط Primal Scream; «جانی اسلحه دارد» نوشته آئروسمیت؛ “خس خس سینه” نوشته دیوید برن; «از من متنفر نباش چون زیبا هستم» اثر «پسران تندر» (کاوبوی کهکشانی).

Airheads در زمان انتشارش از اکثر منتقدان نقدهای منفی دریافت کرد و در حال حاضر امتیاز ۲۹٪ را در Rotten Tomatoes بر اساس ۳۸ بررسی از نیویورک تایمز، ReelViews، Time Out، The Washington Post و Variety دارد. در اجماع انتقادی این سایت آمده است: «یک طنز گزنده وجود دارد که مدام تهدید می‌کند که از Airheads خوب بیرون بیاید، اما متأسفانه، نتیجه نهایی به تاسف‌بارترین راه‌ها به عنوان آن باقی می‌ماند».

زیرنویس Airheads 1994 - بلو سابتایتل

در سال ۲۰۰۲، این فیلم در تلویزیون استونی نمایش داده شد و کلمه “عقب‌افتادگان” با عنوان “تیبلاد” زیرنویس شد، کلمه‌ای با معنای کاملا متفاوت. Eneken Laanes، مترجم زیرنویس، از اشتباه ترجمه عذرخواهی کرد و اظهار داشت که از معنای تیبلاد بی اطلاع است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار آگهی رایگان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح