کد خبر : 204583
تاریخ انتشار : دوشنبه 23 آبان 1401 - 18:38

دانلود زیرنویس فیلم Kings Go Forth 1958 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Kings Go Forth 1958 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Kings Go Forth 1958 یک فیلم سیاه و سفید محصول ۱۹۵۸ جنگ جهانی دوم با بازی فرانک سیناترا، تونی کورتیس و ناتالی وود است. فیلمنامه توسط مرل میلر از رمانی به همین نام اثر جو دیوید براون در سال ۱۹۵۶ نوشته شده است و کارگردانی فیلم بر عهده دلمر دیوز بوده است.

دانلود زیرنویس فیلم Kings Go Forth 1958 یک فیلم سیاه و سفید محصول ۱۹۵۸ جنگ جهانی دوم با بازی فرانک سیناترا، تونی کورتیس و ناتالی وود است. فیلمنامه توسط مرل میلر از رمانی به همین نام اثر جو دیوید براون در سال ۱۹۵۶ نوشته شده است و کارگردانی فیلم بر عهده دلمر دیوز بوده است. داستان شامل دوستانی با پیشینه های مختلف است که در یک پست دیده بانی در جنوب فرانسه اداره می شوند که عاشق یک دختر فرانسوی می شوند. ثابت می کند که او از اصل و نسب مولاتوی آمریکایی است. مضامین نژادپرستی و بدجنسی عناصر تضاد بین شخصیت‌های اصلی را فراهم می‌کند، چیزی که برای فیلم‌های آن زمان غیرعادی بود، در حالی که فضای به اصطلاح کمپین شامپاین بی‌نظیر است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Kings Go Forth 1958 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Kings Go Forth 1958 در سال پایانی جنگ جهانی دوم، واحدهای ارتش ایالات متحده در دامنه کوه های آلپ بین فرانسه و ایتالیا هستند و سعی می کنند یک واحد از سربازان آلمانی را از یک پست تدارکاتی در وسط یک روستای کوچک بیرون کنند. ستوان اول سام لاگینز مسئول یک واحد رصد توپخانه است که به تازگی مامور رادیو خود را از دست داده است. کامیونی از سربازان جوان تازه وارد می‌آیند، یکی از آنها، سرجوخه بریت هریس به آموزش و تجربه رادیویی اعتراف می‌کند – هریس بلافاصله توسط لاگینز به عنوان مامور رادیو واحد منصوب می‌شود.

هریس یک مرد خانم و یک شیاد است که دوست دختر، غذا و سایر اقلام لوکس به دست می آورد. هریس پسر یک کارخانه نساجی ثروتمند در نیوجرسی است. به منظور اجتناب از اتهامات جنایی تلاش برای رشوه دادن به یکی از اعضای هیئت پیش نویس محلی، هریس برای انجام وظیفه رزمی در اروپا “داوطلب” شده است. هریس در هنگام نجات گروهی از مردان گرفتار در میدان مین و هنگام حمله به یک پناهگاه آلمانی با یک دست شجاعت نشان می‌دهد، اما لاگینز هنوز در مورد این مرد تردید دارد.

سرهنگ به لاگینز و واحدش در شهر ساحلی نیس اجازه مرخصی می دهد. لاگینز در حالی که خودش در یک اسکله راه می‌رود، جذب مونیک بلر (ناتالی وود) می‌شود. آنها برای شام می‌روند و او توضیح می‌دهد که در آمریکا به دنیا آمده است، اما از کودکی در فرانسه زندگی می‌کند. لاگینز از او می خواهد که هفته بعد با او در همان کافه ملاقات کند. او منتظر می ماند، اما مونیک نشان نمی دهد و ناامید از خانه بیرون می رود، اما یک زن مسن آمریکایی که ظاهراً منتظر او بوده، از او می خواهد نوشیدنی بنوشد. این مادر مونیک است که او را چک می کرد. او را به پالاتیسل حمر خود می برد تا به مونیک بپیوندد. این دو پس از آن زمان زیادی را با هم می گذرانند. یک شب او به او می گوید که او را دوست دارد و مونیک در نهایت به او فاش می کند که می ترسد با یک سرباز آمریکایی درگیر شود زیرا پدرش که اکنون مرده است سیاهپوست بوده است و او تعصب عمومی را دیده است که به نظر می رسد همه سربازان آمریکایی دارند. لاگینز گیج شده و می رود و از احساسات خود مطمئن نیست.

دانلود زیرنویس فیلم پادشاهان به جلو می روند ۱۹۵۸ پس از یک هفته نگرانی، لاگینز تصمیم می گیرد تعصبات قبلی خود را در مورد والدین مونیک کنار بگذارد و به دیدن او می رود. او و مادرش از دیدن لاگینز خوشحال هستند. لاگینز از مونیک دعوت می کند تا با او قرار ملاقات بگذارد. آن‌ها در نهایت به یک کافه جاز دودی می‌روند، جایی که با دیدن هریس که تک‌نوازی جاز خارق‌العاده‌ای را روی ترومپت می‌نوازد، شگفت‌زده می‌شوند که با تحسین کل جمعیت فرانسوی مواجه شد. هریس به Loggins و Monique سر میز آنها می پیوندد و Loggins در حاشیه رها می شود زیرا هریس و Monique بلافاصله به سمت یکدیگر کشیده می شوند. هریس و مونیک تا آخر شب از نزدیک می رقصند. پس از اینکه لاگینز مونیک را به خانه می برد، از لاگینز می خواهد که در مورد پدر سیاه پوستش به هریس بگوید.

زیرنویس فیلم Kings Go Forth 1958 - بلو سابتایتل

زیرنویس Kings Go Forth 1958 لاگینز در بازگشت به وظیفه نظارت بر شهری که آلمانی ها در آن راه اندازی کرده اند، این کار را انجام می دهد، و به نظر نمی رسد که هریس را آزار دهد. سپس آلمانی ها شروع به گلوله باران موقعیت دیدبانی خود می کنند. پس از سه روز گلوله باران، لاگینز به هریس پیشنهاد می کند که باید در یک ماموریت مخفی به دهکده نفوذ کنند تا از برج کلیسایی در وسط شهر مشاهده کنند. لاگینز وارد می شود تا سرهنگ را ببیند که می گوید این ایده را به ستاد فرماندهی منتقل می کند.

آخر هفته بعد، لاگینز و هریس برای بازدید از مونیک به نیس باز می گردند. یک بار دیگر، لاگینز مجبور به کناره‌گیری می‌شود، زیرا هریس خوش‌تیپ و خوش‌حرفی را به دست می‌گیرد. لاگینز به تنهایی به اتاق هتل خود برمی گردد. هریس و مونیک بیشتر شب را بیرون می مانند. وقتی هریس به هتل برمی‌گردد، به لاگینز می‌گوید که از مونیک خواسته با او ازدواج کند و او پاسخ مثبت داده است. لاگینز در هم شکسته است، اما چهره ای شجاع به خود می گیرد. او به هریس در مورد مدارکی که باید برای گرفتن مجوز ازدواج از ارتش پر کند، می گوید. هنگامی که آنها به واحد خود باز می گردند، هریس بلافاصله فرم اجازه ازدواج را می خواهد. دو ماه می گذرد و هریس هنوز پاسخی از ارتش در مورد درخواست خود برای ازدواج دریافت نکرده است. لاگینز در راه گزارش دادن به سرهنگ، در حالی که با سرجوخه لیندسی صحبت می‌کرد، متوجه می‌شود که هریس واقعاً سه هفته قبل مدارک تکمیل شده را برداشته است. در واقع، هریس به سرجوخه گفته بود که همه چیز یک گگ است. لاگینز وقتی این را می شنود عصبانی می شود.

پس از آن، سرهنگ به لاگینز می گوید که ستاد عملیات مخفیانه لاگینز را با هریس به عنوان مامور رادیویی او تایید کرده است. لاگینز برای هر دوی آنها چند ساعت مرخصی می خواهد تا به برخی از مسائل شخصی در نیس رسیدگی کنند، که سرهنگ با آن موافقت می کند.

زیرنویس فیلم پادشاهان به جلو می روند ۱۹۵۸ لاگینز و هریس به عمارت بلر می روند و لاگینز هریس را مجبور می کند تا به مونیک اعتراف کند که هریس قرار نیست با او ازدواج کند. مونیک با گریه فرار می کند. هریس سعی می کند خودش را به لاگینز توضیح دهد (“این یک ضربه بود”) و لاگینز او را مشت می کند. سپس لاگینس برای پیدا کردن مونیک بیرون می رود. معلوم شد که او سعی کرده بود خودش را غرق کند، اما توسط یک ماهیگیر نجات پیدا کرد.

در بازگشت به پایگاه ارتش ایالات متحده، لاگینز و هریس برای مأموریت خود آماده می شوند. بلافاصله پس از خروج، لاگینز به هریس می گوید که او را می کشد. هریس پاسخ می دهد که واکنش “به هر دو صورت کار می کند”.

زیرنویس Kings Go Forth 1958 - بلو سابتایتل

زیرنویس پادشاهان به جلو می روند ۱۹۵۸ در این ماموریت، آنها با یک سرباز آلمانی روبرو می شوند و با هم می کشند. این دو در ساعت ۲ بامداد در برج کلیسا مستقر می‌شوند، تماس می‌گیرند و مشاهدات خود را گزارش می‌دهند، به‌ویژه اینکه بخشی از دهکده مخفی حاوی یک انبار بزرگ توپخانه/مهمات آلمانی است. لاگینز دستوری برای شروع بمباران به پایگاه می‌فرستد که مطمئناً بیشتر دهکده را نابود می‌کند. آنها برج را ترک می کنند و به زودی توسط یک گشت آلمانی کشف می شوند. هریس توسط آلمانی ها مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و پس از اینکه لاگینز او را از خط آتش بیرون می کشد می میرد، اما لاگینز به زمین می زند. افسران آلمانی که از فکر سربازان آمریکایی در دهکده وحشت زده بودند، دستور تخلیه فوری می دهند. با شنیدن این، لاگینز رادیو را می گیرد و به توپخانه ایالات متحده می گوید که شروع به شلیک کند. گلوله ها روی دهکده و انبار مهمات می ریزند و همه چیز منفجر می شود.

این فیلم با لاگینز به پایان می رسد که چگونه او را زیر آوار هنوز زنده توسط سربازان آمریکایی پیدا کردند و به بیمارستان آوردند و در آنجا دست راستش را قطع کردند. او دو نامه از مونیک دریافت کرده بود. در یکی از آنها می گوید که فهمیده است هریس کشته شده است. او همچنین به لاگینز می گوید که مادرش مرده است. وقتی لاگینز بالاخره پس از ماه‌ها از بیمارستان مرخص می‌شود، تصمیم می‌گیرد برای آخرین بار قبل از بازگشت به ایالات متحده، به نیس برود تا مونیک را ملاقات کند. او متوجه می شود که او اکنون در حال راه اندازی مدرسه ای برای یتیمان جنگ است. او از لاگینز دعوت می کند تا به یکی از کلاس ها بیاید. به عنوان ادای احترام به لاگینز و همه سربازان آمریکایی که برای آزادی فرانسه جنگیدند، کودکان آهنگی برای قدردانی می خوانند. در طول آواز، مونیک و لاگینز با جدیت به یکدیگر نگاه می کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار آگهی رایگان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح