کد خبر : 202081
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 شهریور 1401 - 11:17

دانلود زیرنویس مستند Leave No Trace 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Leave No Trace 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Leave No Trace 2022 پس از ورشکستگی پیشاهنگان آمریکا در سال ۲۰۲۰، بیش از ۸۲۰۰۰ مدعی سوء استفاده قبل از مهلت مقرر توسط دادگاه برای مشارکت در تسویه حساب ۲.۷ میلیارد دلاری علیه این سازمان مطرح شدند. به نظر می‌رسد که این مورد انگیزه‌ای برای مستند «هیچ ردی نباش» باشد که در

دانلود زیرنویس مستند Leave No Trace 2022 پس از ورشکستگی پیشاهنگان آمریکا در سال ۲۰۲۰، بیش از ۸۲۰۰۰ مدعی سوء استفاده قبل از مهلت مقرر توسط دادگاه برای مشارکت در تسویه حساب ۲.۷ میلیارد دلاری علیه این سازمان مطرح شدند. به نظر می‌رسد که این مورد انگیزه‌ای برای مستند «هیچ ردی نباش» باشد که در جشنواره ترایبکا ۲۰۲۲ پیش از اکران در سینماهای ۱۶ ژوئن و پخش آن در Hulu به نمایش درآمد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس مستند Leave No Trace 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند Leave No Trace 2022 اگرچه سوء استفاده و پنهان‌کاری افراطی در کانون توجه قرار دارد، کارگردان ایرنه تیلور (نامزد جایزه اسکار برای کارگردانی فیلم کوتاه فیلم The Final Inch) زمان قابل توجهی را صرف کاوش در برند آمریکایی شبیه پای سیب پیشاهنگان و شرارت در کمین می‌کند. اخلاق آن

این سازمان صد ساله از دهه ۱۹۲۰ پرونده هایی را در مورد “داوطلبان نالایق” نگهداری می کند. فهرست “قرمز”، همانطور که در آن زمان شناخته می شد، به عنوان تلاشی برای ریشه کن کردن کمونیست ها به جای کودک آزاری اشتباه گرفته شد. با استناد به نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی، این سازمان غیرانتفاعی بر مخفی نگه‌داشتن فایل‌ها سرسختانه است و هرگز داوطلبانه اطلاعات را با مجریان قانون به اشتراک نمی‌گذارد.

در عوض، BSA با سوء استفاده کنندگان در داخل از طریق یک برنامه مشروط برخورد کرده است و به آنها شانس دوم داده است. در دهه ۱۹۸۰، این سازمان با شکایت های معمول سوء استفاده روبرو شد، اما هرگز به محاکمه نرفت و ترجیح داد خارج از دادگاه حل و فصل شود، تا اینکه در سال ۲۰۱۰ پرونده ای توسط کری لوئیس مطرح شد.

توجه این مستند به قربانیان آزار غیرقابل انکار است. دو برادر از لبنان، اورگان، که بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ قربانی پیشاهنگ داگ یانگ شدند، شجاعانه جلوی دوربین ظاهر می‌شوند و برای محافظت از هویت خود، بدون ابهام از تجارب خود صحبت می‌کنند. این امر از سوی سازندگان فیلم، به‌ویژه با توجه به تکانشگری که یکی از مصاحبه‌شوندگان جوان خود اعتراف می‌کند، بی‌ملاحظه به نظر می‌رسد. جدای از اخلاق بحث‌انگیز این انتخاب، فیلم به وضوح نشان می‌دهد که چگونه پسرها از این آسیب دور نیستند و به وضوح همچنان در عواقب آن در حال چرخش هستند.

زیرنویس مستند Leave No Trace 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Leave No Trace 2022 اکثر قربانیان مسن‌تر که در اینجا شرح داده شده‌اند، ظاهراً توانسته‌اند از زخم‌های عاطفی فاصله بگیرند و به زندگی خود ادامه دهند. بنابراین دیدن استوارت لرد بولدر، کلرادو، مردی حجیم که وزنه می‌زند و در حین بحث در مورد آزاردهنده‌اش، لونی بارنز، پیشاهنگ، شکسته می‌شود، فوق‌العاده تکان‌دهنده است. لرد این آزار را تا ۴۰ سالگی مخفی نگه داشت و در سال ۲۰۱۲ به اداره پلیس نیو روشل گزارش داد، زمانی که یک کارآگاه به او اطلاع داد که بارنز به آزارش اعتراف کرده است.

لرد با گریه می‌گوید: «باید آن ایمیل را ۱۰۰ بار خوانده باشم، زیرا دیگر مجبور نیستم به مردم ثابت کنم که مورد آزارم قرار گرفته‌ام. من آزاد بودم.»

کاوش تیلور در مورد برند Boy Scout میوه کمتری به بار می آورد. در ظاهر، فیلم به خوبی مورد بررسی قرار گرفته است. در بسیاری از مطالب بایگانی، از جمله چند رسوب دلخراش سوء استفاده‌کنندگان، به هم می‌پیوندد، اگرچه برخی زمینه مرتبط را ارائه نمی‌دهند. افشاگری ان بی سی شنبه نیوز در سال ۱۹۷۴ در مورد اضافه کردن شماره عضویت توسط پیشاهنگان پسر برای واجد شرایط بودن برای بودجه فدرال، به طور مبهم یک هسته سازمانی پوسیده را نشان می دهد. بخش طولانی‌ای که به استخدام نورمن راکول در پیشاهنگی پسران از سال ۱۹۱۳ تا اواسط دهه ۱۹۷۰ اختصاص دارد، ظاهراً تصویر برند کاملا آمریکایی سازمان را که به دقت سرپرستی شده بود، نشان می‌دهد، اما چیزی بیش از مونتاژ رژه ایالات متحده به فیلم اضافه نمی‌کند. رؤسای جمهور به طور ضمنی مهر تایید خود را به سازمان می دهند.

نایجل جاکویس، روزنامه‌نگاری برنده پولیتزر، به‌عنوان رئیس اصلی صحبت‌کننده ظاهر می‌شود، و مستند از شایستگی‌های او برای صحبت در پیشاهنگی پسران دلسرد است. هیچ اشاره ای به هیچ کتاب، سریال تحقیقی یا داستانی که او در این زمینه نوشته است وجود ندارد. افشای کامل فقط در یادداشت های مطبوعاتی آمده است: جاکویس همکلاسی تیلور از دانشگاه کلمبیا است و به عنوان تهیه کننده اصلی تحقیقاتی در شرکت او، Vermilion، که پشت این فیلم است، فعالیت می کند.

زیرنویس Leave No Trace 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند هیچ ردی باقی نگذار روزنامه نگاری چاپی خبرنگاران را از نوشتن اول شخص منع می کند. روزنامه نگاری تلویزیونی خبرنگاران را برجسته تر نشان می دهد، اما آنها هنوز در گزارش های خود با خود مصاحبه نمی کنند. در حالی که ویژگی‌های مستند در مورد آن قوانین سخت‌گیرانه‌تر نیستند، حداقل می‌توان گفت که غیرمتعارف است که یکی از پنج تهیه‌کننده معتبر خود را به‌طور برجسته ببینیم و با مصاحبه با او و بیان جزئیات سوابق زندگی‌نامه‌اش، او را به عنوان شخص ثالث معرفی کنیم. (چه کسی می داند که چه تعداد از توصیفات او نوشته شده است.)

زیرنویس هیچ ردی باقی نگذار آنچه که جکویس در گزارش‌های پیشاهنگی انجام می‌دهد، در دوربین ثبت می‌شود و تماس تلفنی او با مشاور سازمان، راشل روزنبلات، که از چیزی شبیه به حیاط کانتینر کشتی‌رانی انجام می‌شود، بسیار کارآمد است. باید در مورد بیزاری فیلم از مصاحبه با خبرنگارانی که در واقع رسوایی های پیشاهنگی ها را پوشش داده اند تعجب کرد.

Jaquiss به این واقعیت اشاره می کند که چندین وکیل مدافع مدعیان مختلف وجود دارد، اما فیلم مصاحبه های خود را فقط به کسانی محدود می کند که به Crew Janci LLP، یک شرکت متخصص در پرونده های سوء استفاده  ، وابسته هستند. آنها قطعاً متخصص هستند، به ویژه با توجه به این که شریک نام شرکت، پیتر جانچی، نیز در پرونده لوئیس نمایندگی داشت. هر چند این کار نجیب به نظر می رسد، با این حال، وکلا خدمات خود را به صورت رایگان ارائه نمی دهند. موضوع منافع مالی آنها در این پرونده هرگز مطرح نمی شود. «هیچ ردی باقی نگذاشتن» گاهی در آستانه تبدیل شدن به چیزی است که برای تعقیب‌کنندگان آمبولانس به‌عنوان یک آگهی تجاری اطلاعاتی به نظر می‌رسد، به‌ویژه زمانی که استفن کرو، بنیان‌گذار خدمه جانسی، لحظه‌ای فرصت دارد تا جلوی دوربین اشک کند.

بافت و ارزش تولید فیلم در میان مستندها نادر است. فیلمبرداری توسط پیتر هاچنز، نیک میدویگ، پیتر ریچاردسون و لورن مولر در مواقعی خیره کننده است، به ویژه در صحنه هایی که در لونوک، آرکانزاس فیلمبرداری شده است، که تحت الشعاع یک سفر شکار توسط جان همفری، رهبر منتخب کمیته مدعیان شکنجه است که به عنوان یک سازمان متحد عمل می کند. جلو برای مدعیانی که توسط وکلای مختلف نمایندگی می شوند.

زیرنویس Leave No Trace 2022 - بلو سابتایتل

«هیچ ردی باقی نگذار» به یک موضوع فوری می پردازد و حقایق اساسی را بیان می کند. در حالی که تخلفات روایی آن به اندازه مستند «Roadrunner» که از صداپیشگی آنتونی بوردین ساخته شده توسط هوش مصنوعی استفاده می‌کند، فاحش نیست، اما هنوز نمی‌دانیم که آیا هدف وسیله را توجیه می‌کند یا خیر.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

انتشار آگهی رایگان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح